TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - środa 1.12. Część kraju ciepła, część mroźna

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki drogowe w nocy 26/27.01
Warunki drogowe w nocy 26/27.01tvnmeteo.pl
wideo 2/4
Pogoda na jutro 1.12

Pogoda jutro, czyli w środę 1.12, przyniesie duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. Popada śnieg przechodzący w deszcz ze śniegiem i deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 7 stopni Celsjusza.

W nocy będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. W południowej i wschodniej części Polski popada śnieg i deszcz ze śniegiem - lokalnie marznący. W górach dosypie śniegu. Temperatura minimalna wyniesie od -7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Wiatr w północnej części kraju będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni, a w południowej części umiarkowany i dość silny, zachodni. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.  

Pogoda na jutro - środa 1.12

Środa upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z niewielkimi przejaśnieniami. Wystąpią opady śniegu przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. Zrobi się ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, umiarkowany i dość silny, południowy, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-80 km/h.

Prognoza pogody na środę 1.12
Prognoza pogody na środę 1.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - środa 1.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 1.12
Warunki biometeo w środę 1.12tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, popada śnieg przechodzący w deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 997 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże i śnieg. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny zachodni wiatr, który okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 972 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże, popada śnieg z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, południowy, w porywach powieje do 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 973 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy osiągnie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z opadami śniegu przechodzące w deszcz. Na termometrach zobaczmy maksymalnie 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 50-70 km/h. W południe barometry pokażą 982 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno, popada deszcz ze śniegiem i śnieg - miejscami może marznąć. Termometry pokażą -1 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 984 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno, okresami popada śnieg lub śnieg z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy, południowy wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 985 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno i opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy osiągnie 988 Pa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z opadami śniegu przechodzącymi w deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 60-80 km/h z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 982 hPa.

Warunki drogowe w środę 1.12
Warunki drogowe w środę 1.12tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości