Pogoda na jutro - sobota 4.12. Pochmurno, miejscami popada śnieg i deszcz ze śniegiem

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 30/31.03
Pogoda na noc 30/31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 4.12

Pogoda jutro, czyli w sobotę 4.12, przyniesie duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. W górach powieje silniejszy wiatr, w porywach osiągnie do 50-70 kilometrów na godzinę.

W nocy będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. W północnej i zachodniej części kraju popada śnieg. Temperatura minimalna wyniesie od -6 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 0 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu.

Jak prognozują synoptycy IMGW, w rejonach podgórskich na południu kraju temperatura nocą może spaść nawet do -15 st. C. Obowiązują ostrzeżenia.

Pogoda na noc 3/4.12
Pogoda na noc 3/4.12tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - sobota 4.12

Na sobotę synoptycy prognozują duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. Od Podlasia, przez centrum, po Śląsk wystąpią opady śniegu miejscami przechodzące w deszcz ze śniegiem. Zrobi się ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany, w górach dość silny i porywisty, osiągnie prędkość do 50-70 kilometrów na godzinę.

Pogoda na sobotę 4.12
Pogoda na sobotę 4.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - sobota 4.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju będzie zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę 4.12
Warunki biometeo w sobotę 4.12tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, przelotnie popada śnieg. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 2 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 1000 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże. Na termometrach zobaczymy -5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 978 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 977 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z opadami śniegu. Termometry pokażą -2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Prognozuje się duże zachmurzenie z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. W południe barometry pokażą 990 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Na ogół pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno, okresami popada śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C . Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 991 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy -3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 994 Pa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. W południe na barometrach zobaczymy 987 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 4.12
Warunki drogowe w sobotę 4.12tvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości