Pogoda na jutro - czwartek, 10.11. Pochmurna noc, w dzień mogą przydać się parasole

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 27/28.01
Pogoda na noc 27/28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli na czwartek 10.11. W wielu regionach kraju noc zapowiada się pochmurno i deszczowo. Aura ta utrzyma się w czwartek - dzień przyniesie zachmurzenie, a miejscami także przelotne opady. W dużej części Polski towarzyszyć nam będą również niekorzystne warunki biometeorologiczne.

W nocy w pasie od Podlasia i Mazur przez centrum kraju po Śląsk spodziewany jest przelotny deszcz do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Przelotnie popadać może również na Pomorzu, ale w pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr południowo-zachodni.

Pogoda na noc 09/10.11
Pogoda na noc 09/10.11tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro

W czwartek w Polsce prognozowane jest zmienne zachmurzenie. We wschodniej, centralnej i południowej części kraju może spaść przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. C na północnym wschodzie do 15 st. C w południowo-wschodniej części kraju. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, miejscami może być silniejszy.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie 80-90 procent, z czego najwilgotniej będzie w południowo-wschodniej Polsce. W całym kraju odczujemy chłód, jedynie na Podlasiu i Suwalszczyźnie będzie zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne na północnym zachodzie i niekorzystne na południowym wschodzie kraju.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie początkowo zapowiada się pogodnie, ale na ranem może spaść deszcz. Termometry wskażą minimalnie 6 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W Warszawie czwartek będzie pochmurny z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie spodziewana jest pochmurna noc. Na termometrach zobaczymy 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni. Barometry wskażą o północy 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka czwartek pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. W ciągu dnia termometry pokażą 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr zachodni, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe osiągnie 1018 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc przyniesie pogodną aurę. Temperatura minimalna wyniesie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy o północy 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Czwartek upłynie w Poznaniu pod znakiem zmiennego zachmurzenia. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 12 st. C. Wiatr z kierunków zachodnich okaże się słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu prognozowana jest pochmurna i deszczowa noc. Termometry pokażą minimalnie 9 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy ciśnienie wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu czwartek zapowiada się pochmurno, ale z przejaśnieniami. W ciągu dnia może spaść przelotny deszcz. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy minimalnie 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Barometry o północy wskażą 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W czwartek w Krakowie zapanuje zmienne zachmurzenie z przelotnym deszczem. Termometry pokażą do 13 st. C. Wiatr okaże się zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 993 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości