Pogoda na dziś - wtorek, 26.04. Wiele deszczowych miejsc, od 11 do 16 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek przyniesie pochmurną aurę z większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza. W wielu regionach popada deszcz.

Wtorek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z większymi przejaśnieniami. Na wschodzie, południowym wschodzie i w centrum kraju wystąpią okresami słabe opady deszczu do dwóch litrów wody. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 11 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, przez 13 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr z kierunków północnych, będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 26.04

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. We wschodniej połowie kraju odczujemy chłód, w zachodniej komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się neutralne, na wschodzie niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek
Warunki biometeorologiczne we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pochmurno, po południu popada słaby deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Termometry wskażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. W południe ciśnienie wyniesie 1016 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. W południe barometry pokażą 1005 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurna aura z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1001 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy. W południe na barometrach zobaczymy 989 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości