Pogoda na dziś - środa 31.05. Bardzo ciepło i niemalże bezchmurnie

Autor:
as,ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W środę 31.05 termometry wszędzie wskażą ponad 20 stopni Celsjusza, a w zachodnich regionach temperatura dojdzie nawet do 25 stopni. Będzie słonecznie, niewielkie zachmurzenie pojawi się tylko w niektórych miejscach.

Środa upłynie pod znakiem słonecznej aury. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 stopni Celsjusza na północnym wschodzie do 25 st. C w zachodzie kraju. Wiatr z kierunku zachodniego i północno-zachodniego będzie przeważnie słaby, jedynie na Wybrzeżu nieco silniejszy.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza na obszarze całej Polski sięgnie około 50 procent. Na północny i północnym zachodzie będzie odczuwalny komfort termiczny, a w pozostałych regionach - ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środę tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka słoneczna środa. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1010 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Środa upłynie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie pod znakiem słonecznego nieba. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W środę w Poznaniu prognozowana jest słoneczna aura. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 23 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Środa we Wrocławiu zapowiada się słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W środę w Krakowie będzie panować pogodna aura. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 994 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środę tvnmeteo.pl

Autor:as,ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości