Pogoda na dziś - sobota 23.10. Wietrznie, część kraju z opadami deszczu

Autor:
ps//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 23.10

Pogoda na dziś. Pierwszy dzień weekendu upłynie z silnym wiatrem, choć już nie tak silnym, jak w ciągu ostatnich dni. W niektórych regionach kraju pojawią się opady deszczu. Temperatura sięgnie maksymalnie 11 stopni Celsjusza.

W sobotę na zachodzie kraju będzie pogodnie. W pozostałych miejscach czeka nas pochmurna aura z przejaśnieniami, ale opady deszczu też się pojawią, miejscami spadnie do 3 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr z kierunku zachodniego powieje umiarkowanie i dość silnie. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h.

Warunki biometeo w sobotę 23.10

Wilgotność powietrza w większości regionów osiągnie 70-80 procent. Wszędzie będzie odczuwalne zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1015 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie zmienne i opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 993 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie zmienne, przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 9 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60km/h, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1008 hPa.

Autor:ps//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości