Pogoda na dziś - poniedziałek, 14.11. Niebo zasnują chmury, będzie od 10 do 15 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Przed nami dość pochmurny poniedziałek 14.11. Synoptycy prognozują też przejaśnienia i rozpogodzenia, miejscami może popadać mżawka. Na termometrach zobaczymy od 8 do 15 stopni Celsjusza.

Poniedziałek przyniesie na ogół pochmurną aurę. Miejscami może pojawić się mżawka. Synoptycy prognozują też mgły ograniczające widzialność. W dzielnicach południowych i zachodnich jest szansa na przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, południowo-wschodni wiatr.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek, 14.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 60 do 80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne okaże się neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurny i mglisty. Poza tym może wystąpić mżawka. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego wschodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pogodny poniedziałek. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 12 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Barometry pokażą w południe 993 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Poniedziałek w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie wyniesie w południe 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka na ogół pochmurny poniedziałek. Może pojawić się też mżawka. Temperatura maksymalna wzrośnie do 10 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na poniedziałek we Wrocławiu prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie osiągnie w południe 1006 hPa.  

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości