Pogoda na dziś - piątek, 2.12. Miejscami może prószyć słaby śnieg

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 6.02
Pogoda na poniedziałek 6.02tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek 2.12 upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Miejscami może sypnąć słabym śniegiem. Na termometrach zobaczymy od -3 do 3 stopni Celsjusza. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Piątek zapowiada się pochmurny z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami może pojawić się słaby opad śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 0/-1 st. C w centrum kraju, do 2/3 st. C na zachodzie. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek, 2.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 80 procent. Prognozuje się niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Piątek w Warszawie upłynie na ogół pod znakiem dużego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka piątek z na ogół dużym zachmurzeniem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 0 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Barometry wskażą w południe 1030 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Piątek w Poznaniu przyniesie na ogół duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Barometry pokażą w południe 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na piątek we Wrocławiu prognozuje się na ogół duże zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Piątek w Krakowie przyniesie na ogół duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Wiatr ze wschodu, będzie wiał słabo i umiarkowanie. Barometry wskażą w południe 999 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Alexandros Michailidis/Shutterstock

Pozostałe wiadomości