TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek, 21.04. Parasole się przydadzą, od 9 do 15 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 27.06
Pogoda na poniedziałek 27.06tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek zapowiada się pochmurny, w wielu regionach będzie padał deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Czwartek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia na Pomorzu i częściowo na Ziemi Lubuskiej, tam też nie prognozuje się opadów. W pozostałej części kraju okresami popada deszcz do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 stopni Celsjusza w południowo-wschodniej części kraju, przez 10 st. C w centrum, do 15 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, północny i wschodni, jedynie w południowej części kraju będzie wiał z zachodu.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek, 21.04

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. W całej Polsce odczujemy chłód, będzie też wilgotno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek
Warunki biometeorologiczne w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pochmurno i wystąpią opady deszczu o sumie 3-5 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Wiatr północno-zachodni skręcający na północno- wschodni, będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 999 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wystąpi zachmurzenie z większymi rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Północny i północno-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie osiągnie 1016 hPa.  

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się pochmurną aurę z niewielkimi przejaśnieniami. Okresowo wystąpią opady deszczu o sumie 1-3 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Powieje słaby, północno-wschodnie wiatr. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie pochmurno, prognozuje się okresowe słabe opady deszczu do 2 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Wiatr powieje z kierunków wschodnich, słaby. W południe barometry pokażą 997 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno, okresami wystąpią słabe opady deszczu o sumie 1-2 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków zachodnich. W południe ciśnienie wyniesie 992 hPa. 

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Alexander Khitrov / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości