Pogoda na dziś - czwartek, 1.12. Miejscami spadnie śnieg i śnieg z deszczem

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na niedzielę 29.01
Pogoda na niedzielę 29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W czwartek 1.12 będzie pochmurno, miejscami może popadać śnieg i śnieg z deszczem. Jest też szansa na przejaśnienia, a na obszarach podgórskich i górskich rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 stopnie Celsjusza.

Na czwartek synoptycy prognozują pochmurną aurę, lokalnie możliwe są symboliczne opady śniegu i śniegu z deszczem. Poza tym miejscami mogą pojawić się niewielkie przejaśnienia, a na obszarach podgórskich i górskich rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Pomorzu. Wschodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek, 1.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pochmurny czwartek. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 1 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie pod znakiem pochmurnej aury, możliwe są niewielkie przejaśnienia. Termometry wskażą maksymalnie 3 st. C. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Na barometrach zobaczymy w południe 1032 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W czwartek w Poznaniu będzie pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu przyniesie pochmurną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje słaby, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pochmurny czwartek. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 996 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości