Pogoda na dziś - czwartek 1.06. Słonecznie w wielu regionach, od 21 do 26 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś zapewni nam sporo słońca. Tylko miejscami może się nieco chmurzyć i przelotnie popadać. Termometry w cieniu wskażą od 21 do 26 stopni Celsjusza.

Czwartek upłynie pod znakiem na ogół słonecznej aury. Nad północną część kraju nasunie się niezbyt aktywny front atmosferyczny, przynosząc wzrost zachmurzenia oraz możliwość słabych, przelotnych opadów. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu i północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 1.06

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W całym kraju zrobi się ciepło, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 1.06
Warunki biometeorologiczne w czwartek 1.06tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czwartek przyniesie mieszkańcom Gdyni, Gdańska i Sopotu stopniowy wzrost zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka słoneczny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 985 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W czwartek mieszkańcy Warszawy będą mogli się spodziewać na ogół słonecznej pogody. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu czwartek upłynie pod znakiem słońca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie z zachodu. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 1.06
Warunki drogowe w czwartek 1.06tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości