Najnowsze

Zimny koniec listopada, ciepły początek grudnia

Najnowsze

Prognoza na 16 dni

Do końca listopada nie mamy co liczyć na ciepłe dni. Temperatura będzie niska, na termometrach zobaczymy nawet -1 st. Celsjusza. Lepiej wygląda pierwszy tydzień grudnia, kiedy to słupki rtęci podskoczą do 13 stopni.

Od 21 listopada do końca miesiąca musimy przygotować się na niskie temperatury. Maksymalnie zobaczymy 8 st. Celsjusza, minimalnie -1 stopień.

Temperatura jednak będzie średnio utrzymywała się w okolicach kilku kresek ponad zerem. 27 listopada ma być najzimniej, bo temperatury będą wahać się pomiędzy -1 a 4 stopniami Celsjusza.

Grudzień cieplejszy

Jak zaznacza synoptyk TVN Meteo Arleta Unton-Pyziołek, 26 listopada blokada wyżowa ustąpi i przyniesie nam atlantyckie niże z deszczem i silnym wiatrem, z dynamiczną pogodą, ale i z wyższą temperaturą.

Pogoda pod koniec listopada i na początku grudnia będzie bardzo zmienna, spadnie deszcz, możliwy deszcz ze śniegiem. Jednak temperatury będą wyższe. Od 9 stopni 1 grudnia do nawet 13 stopni w sobotę 3 grudnia. Przez kolejne trzy dni temperatura lekko spadnie, ale nadal nie sięgnie zera.

Autor: //aq / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości