Najnowsze

Pogoda na Wigilię: deszczowo w wielu regionach, do 8 stopni Celsjusza

Najnowsze

Pogoda na Wigilię 23.12
Pogoda na Wigilię 23.12tvnmeteo.pl
wideo 2/6

W Wigilię deszcz pojawi się prawie wszędzie, w górach sypnie śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 6 do 8 stopni Celsjusza.

W Wigilię w wielu miejscach pojawi się deszcz, a w górach - śnieg. Zrobi się mglisto. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza na wschodzie do 8 st. C na zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

Warunki biometeo

Największą wilgotność odnotujemy na wschodzie, przekroczy 90 procent, ale im dalej na zachód, tym będzie spadać poniżej tej wartości. Odczujemy chłód i wilgoć, a biomet będzie niekorzystny.

Warunki biometeo w Wigilię 24.12
Warunki biometeo w Wigilię 24.12tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Pochmurno z opadami deszczu, termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 997 hPa.

Pogoda Poznań

Przelotne opady deszczu, termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 1000 hPa.

Pogoda Gdańsk

Przelotne opady deszczu, na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu dojdzie do 1008 hPa.

Pogoda Wrocław

Przelotne opady deszczu, temperatura wzrośnie maksymalnie do 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 998 hPa.

Pogoda Kraków

Pochmurno z opadami deszczu, termometry wskażą maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, na barometrach po południu zobaczymy 984 hPa.

Autor: dd,anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości