Najnowsze

Na horyzoncie aż 25 stopni. Wcześniej będzie mocno wiać

Najnowsze

Autor:
ps/map
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w dniach 02-06.12
Prognozowana temperatura w dniach 02-06.12Ventusky.com
wideo 2/2
Pogoda na pięć dni 23-27.09

Pogoda w ciągu najbliższych dni będzie wietrzna, synoptycy zapowiadają porywy dochodzące nawet do 70 kilometrów na godzinę. Za to w weekend i na początku kolejnego tygodnia w niektórych regionach kraju znacznie się ociepli. Wyższej temperaturze będzie towarzyszyło słońce.

W czwartek będzie na ogół pochmurno, a w północnej części kraju popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 13 stopni Celsjusza na Podlasiu do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, o kierunku zachodnim. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-70 kilometrów na godzinę.

Na piątek opady deszczu synoptycy prognozują dla wschodnich regionów. W pozostałych miejscach się wypogodzi. Na termometrach zobaczymy od 13 st. C na Podlasiu do 16 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach rozpędzając się do 40-70 km/h.

Prognoza pogody na piątek i sobotętvnmeteo.pl

Prognoza pogody na weekend

W sobotę deszcz możliwy jest na Podlasiu, a poza tym można spodziewać się pogodnej aury. Temperatura maksymalna sięgnie od 16 st. C na Podlasiu do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni.

Drugi dzień weekendu na terenie całej Polski upłynie pod znakiem pogodnej aury. Termometry pokażą maksymalnie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słabo i umiarkowanie, z kierunków zmieniających się.

Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałektvnmeteo.pl
Prognozowane opady w kolejnych dniach
Prognozowane opady w kolejnych dniachVentusky.com

Temperatura wzrośnie do 25 stopni

Poniedziałek też zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Śląsku. Będzie wiać umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni wiatr.

Prognozowana temperatura w kolejnych dniach
Prognozowana temperatura w kolejnych dniachVentusky.com

Autor:ps/map

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock, Ventusky

Pozostałe wiadomości