Najnowsze

Pogoda na pięć dni: deszczowy początek marca, ale na termometrach wiosna

Najnowsze

[object Object]
Pogoda na pięć dnitvnmeteo.pl
wideo 2/12

Przed nami pochmurny czas. Pierwsze dni nowego tygodnia będą deszczowe, lokalnie spadnie do 15 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie 12 stopni Celsjusza

W niedzielę będzie pochmurno, choć możemy liczyć na przejaśnienia. W regionach północnych i wschodnich przelotnie popada deszcz, maksymalnie do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni.

Zrobi się deszczowo

Tydzień rozpocznie się we wschodniej części kraju pochmurno z opadami deszczu. Spadnie tam maksymalnie do 10 l/mkw. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni, skręcający na południowo-zachodni.

Pogoda na poniedziałek i wtorektvnmeteo.pl
Prognozowane opady w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowane opady w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Do 15 litrów deszczu na metr kwadratowy

We wtorek będzie pochmurno. Prognozowane są opady deszczu do 10-15 l/mkw. Na termometrach zobaczymy od 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 12 st. C na Podkarpaciu. Z kierunków zmieniających się powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Środa na wschodzie zapowiada się pochmurno z opadami deszczu. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany, a okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr.

Pogoda na środę i czwartektvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Do 7 stopni

W czwartek w całym kraju będzie pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: dd/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock/ventusky.com

Pozostałe wiadomości