Pogoda na jutro: piątek z temperaturą do 24 stopni

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro: po ustąpieniu mgieł piątek 03.09 zapowiada się z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Tylko miejscami może przelotnie popadać. Zrobi się cieplej.

Pogoda na noc: będzie pogodnie, tylko na południowym wschodzie kraju początkowo pojawi się więcej chmur. Miejscami wystąpią mgły i zamglenia, szczególnie w zachodnich regionach. Temperatura minimalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Podlasiu i Lubelszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie południowo-wschodni, tylko na wschodzie zachodni, słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na piątek 03.09

Pogoda na jutro: czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie, jedynie na północnym wschodzie kraju będzie wzrastać do dużego i tam przelotnie popada do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 18 st. C na Suwalszczyźnie, przez 21 st. C w centrum kraju, do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunku zachodniego powieje umiarkowany, okresami dość silny wiar. W porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w piątek 03.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie 60-80 procent. Na przeważającym obszarze kraju będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne na północnym wschodzie Polski okażą się niekorzystne, w pasie od Pomorza Zachodnie, przez Wielkopolskę i Ziemię Łódzką, po Lubelszczyznę będą neutralne. W pozostałych miejscach - korzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie bez zmian, o północy barometry wskażą 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1002 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 10 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Powieje północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie, okresami mglisto. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie bez zmian, o północy osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1005 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie, okresami mglisto. Temperatura spadnie minimalnie do 11 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie bez zmian, o północy osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie małe. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1001 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie bez zmian, o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 990 hPa.

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości