Najnowsze

Pogoda na dziś. Sobota 18 września z opadami deszczu. Wiatr i wilgoć będą wzmagać odczucie chłodu

Najnowsze

Autor:
anw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 18.09

Pogoda na dziś przyniesie wielu regionom kraju pochmurne niebo. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Wystąpią opady deszczu, które miejscami będą intensywne. Lokalnie termometry pokażą zaledwie 9 stopni Celsjusza.

Sobota upłynie pod znakiem dużego i całkowitego zachmurzenia, zwłaszcza na wschodzie kraju, gdzie prognozowane są umiarkowane, lokalnie intensywne, ciągłe opady deszczu o sumie 10-20 litrów wody na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze kraju opadów będzie mniej, będą miały charakter przelotny, jednak pochmurne niebo będzie w przewadze. Niewielkie przejaśnienia wystąpią nad ranem na południu kraju, a w drugiej części dnia w rejonie Pomorza, gdzie padać już nie powinno.

Termometry pokażą maksymalnie od 9-10 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, przez do 12-14 st. C na wschodzie i w centrum, do 15-16 st. C na południu i zachodzie. Powieje umiarkowany, miejscami w porywach silny wiatr z północnego wschodu.

Warunki biometeo - sobota 18 września

W sobotę wilgotność powietrza w ciągu dni oscylować będzie wokół 80-90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a na północnym wschodzie zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Prognozuje się całkowite zachmurzenie ze słabymi, przejściowo umiarkowanymi, ciągłymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje umiarkowany, północno-wschodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa, ciśnienie będzie wzrastać.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wystąpi duże lub całkowite zachmurzenie, nie będzie padać. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 13 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie. W południe ciśnienie wyniesie 1016 hPa, będzie wzrastać.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie będzie duże i całkowite z przelotnym opadami deszczu, głównie w pierwszej części dnia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni. W południe barometry pokażą 1003 hPa, ciśnienie będzie wzrastać.

Pogoda na dziś - Wrocław

Prognozuje się duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Temperatura nie przekroczy 14 st. C. Powieje umiarkowany, północno-zachodni, skręcający na północny wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 999 hPa, będzie się wahać.

Pogoda na dziś - Kraków

Prognozuje się duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Północno-zachodni wiatr, skręcający na północny, będzie wiał umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 977 hPa, ciśnienie będzie wzrastać.

Autor:anw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości