Najnowsze

Nieliczne kurorty będą wolne od burz

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

Nad Polską przejdzie front niosący opady deszczu i burze.W wielu kurortach w Polsce turyści usłyszą grzmoty. Pogodnie będzie w nielicznych miejscowościach w górach. Temperatura zawaha się od 22 st. C w kurortach morskich do 30 st. C na Mazurach i w górach.

Turyści przebywający nad Bałtykiem muszą się spodziewać przelotnych opadów deszczu i burz. Chmury burzowe zobaczą wczasowicze w Dąbkach, Mielnie, Rowach, Ustce, Łebie, Jastarni, Pucku, Władysławowie, Trójmieście, Krynicy Morskiej i na Helu. Termometry wskażą od 22 st. C w Międzyzdrojach, Świnoujściu, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Dźwirzynie, Rowach, Ustce do 24 st. C w Jastarni, Pucku, Władysławowie, Trójmieście, Krynicy Morskiej i na Helu.

Do 30 st. C na Mazurach

Wczasowicze nie będą zadowoleni z aury, jaka zapanuje w poniedziałek. Burzowy dzień czeka turystów, którzy wypoczywają na Mazurach. Temperatura zawaha się od 27 st. C w Olsztynie do 30 st. C w Augustowie.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskich TVN Meteo

W nielicznych kurortach górskich zaświeci słońce

W górach pogoda będzie zróżnicowana. Nie zagrzmi jedynie w Sanoku, Iwoniczu-Zdroju, Polańczyku i w Ustrzykach Dolnych. Termometry wskażą od 19 st. C w Szklarskiej Porębie i Karpaczu do 30 st. w Sanoku i Polańczyku.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/map / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości