Longboard, rowery i bieganie. Tak szaleją Reporterzy 24

Witaj w Klubie, odcinek 4
Witaj w Klubie, odcinek 4
Witaj w Klubie, odcinek 4

Biegacie, latacie, podnosicie ciężary, jednym słowem ćwiczycie, a my to pokazujemy. W magazynie "Witaj w klubie" inspirujecie innych swoją aktywnością fizyczną. Ilu Reporterów 24, tyle dyscyplin. Czekamy na wasze zdjęcia i filmy inspirowane sportem na Kontakcie 24.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE? SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW!

Maj to idealny miesiąc na sportowe aktywności. W końcu jest ciepło, dłużej świeci słońce, chętniej przebywamy na świeżym powietrzu. Reporterzy 24 przesłali nam mnóstwo zdjęć i filmów z weekendowych aktywnych wypadów.

@Miłosz_H z Warszawy szaleje na longboardzie. To dłuższa wersja deskorolki. Ma od 68 do 130 cm i umożliwa rozwinięcie szybszych prędkości niż na deskorolce. Używa się jej do downhillu, slalomu lub poruszania się po wzniesieniach.

@dominik_hromada 24 pokazuje nam, jak wygląda majówkowy rajd rowerowy przez Leszno i okolice. Natomiast @sportsmama, czyli Aleksandra Rożnowska znów zachęca wszystkie świeżo upieczone mamy do aktywnego spędzania czasu z maluchem.

Z kolei mensport22 pokazuje jak prawidłowo wykonać pompki.

Wielu Reporterów 24 zakochało się w bieganiu. Gro z nich wzięło udział w biegu charytatywnym Wings for Life, który relacjonowaliśmy na antenie TVN Meteo Active.

@mswilk przysłał nam materiał z 32. Międzynarodowego Biegu Ulicznego w Szczecinku, a @stuDJO YAVOR z rajdu rowerowego z flagą, zorganizowanego przez miasteckie towarzystwo sportowe "Hamer".

Pasjonatów dwóch kółek jest niemal tylu co biegaczy. @diabelek275 pokazuje nam swój rowerowy wypad nad Skrzyczne i Malinową Skałę, a @k.siemaszko - rowerowe treningi w lesie.

Witaj w Klubie część 4b
Witaj w Klubie część 4b

Autor: mar/mk / Źródło: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości