Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: zimno i mokro. Padać będzie również śnieg

  19-11-2018 06:18 Biomet będzie niekorzystny

  To będzie mokry dzień

  PAP/EPA/KAI FOERSTERLING

  Poniedziałek zapowiada się pochmurno. Prognozowane są opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Będą miejsca, gdzie temperatura nie przekroczy zera stopni Celsjusza.

  Poniedziałek będzie pochmurny. Na południu i południowym wschodzie popada śnieg. W centrum spodziewamy się śniegu i deszczu ze śniegiem. Na północy lokalnie może się rozpogodzić, jednak zapowiada się tam deszczowy dzień. Na termometrach zobaczymy w najcieplejszym momencie dnia od -3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 5 stopni na Nizinie Szczecińskiej. Umiarkowany wiatr miejscami okaże się silniejszy. Powieje ze wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Na terenie całego kraju wilgotność powietrza będzie oscylować wokół 90 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne we wszystkich regionach. Poczujemy zimno.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami i deszczowo. Temperatura wzrośnie do 4 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany ze wschodu okresami w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1029 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno, popada śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie wartość -2 stopnie Celsjusza. Wiatr umiarkowany, okresami silniejszy, ze wschodu. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 990 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno. Prognozowane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wzrośnie do 2 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany, okresami silniejszy, powieje ze wschodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1013 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno. Popada deszcz ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie wartość 2 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany, okresami silniejszy, będzie wiał ze wschodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1012 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno. Popada śnieg. Termometry pokażą maksymalnie -1 stopień Celsjusza. Wiatr umiarkowany, okresami silniejszy, będzie wiał ze wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1007 hPa, spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...