Informacje
 • Pogoda na dziś: opady różnego typu,
  od 5 do 9 stopni Celsjusza

  23-03-2021 06:20 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na sobotę 8.05 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Wtorek upłynie pod znakiem opadów deszczu, śniegu z deszczem, a także śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się pochmurny wtorek z przejaśnieniami. W zachodnich regionach kraju wystąpią słabe opady deszczu o sumie do dwóch litrów wody na metr kwadratowy, a na południowym wschodzie kraju spadnie do dwóch centymetrów śniegu, przelotnie popada także śnieg z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, przez 8 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Pomorzu, Kujawach i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku północno-zachodniego powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza we wtorek będzie oscylować wokół 70-80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód, lokalnie będzie odczuwalna także wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne i niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami, temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie bez zmian, w południe wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami, na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1018 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami, popada słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie bez zmian, w południe wyniesie 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami, popada słaby deszcz. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie bez zmian, w południe wyniesie 1006 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie bez zmian, w południe osiągnie 993 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...