Informacje
 • Podziel się pogodą.
  Aplikacja mobilna TVN Meteo

  18-01-2018 13:14 Wiecej niż tradycyjna prognoza pogody

  Nowa aplikacja TVN Meteo

  Oto najbardziej społecznościowa pogoda w Polsce. W nowej aplikacji TVN Meteo znajdziesz nie tylko aktualne prognozy, informacje i wideo, ale będziesz także mógł podzielić się pogodą z innymi w portalach społecznościowych.

  Nowoczesna i funkcjonalna – taka jest nowa aplikacja mobilna TVN Meteo dla użytkowników systemów iOS i Android.

  Przejrzysta forma pozwala na szybki dostęp do najważniejszych informacji meteorologicznych z tysięcy miejsc w Polsce i na świecie. Łatwo sprawdzisz nie tylko aktualne warunki pogodowe, ale także szczegółowe prognozy na 24 godziny i długoterminowe prognozy na 16 dni. A to nie wszystko.

  Podziel się pogodą!

  Dzięki nowej funkcji możesz udostępnić w portalach społecznościowych swoje własne, spersonalizowane zdjęcie pogodowe. Egzotyczne wakacje, weekendowy wypad w góry, ulewa i podtopienia w centrum miasta? Wystarczy kilka kliknięć, by pokazać znajomym, jaka pogoda jest w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz.

  Relacjonuj, ostrzegaj i twórz z nami najbardziej społecznościową prognozę pogody w Polsce.

  Jeszcze więcej nowości

  - oglądaj TVN Meteo na ekranie swojego telefonu – teraz masz łatwy dostęp do prognoz wideo gdziekolwiek jesteś i gdziekolwiek potrzebujesz

  - bądź gotowy na każde warunki atmosferyczne – w aplikacji znajdziesz wykresy temperatury i opadów godzina po godzinie, w formie wygodnych i prostych wykresów

  - zaplanuj wypoczynek – sprawdź szczegółową prognozę na najbliższe dni lub autorską, 16-dniową prognozę Tomasza Wasilewskiego i nie daj się zaskoczyć pogodzie

  - teraz w nowym module możesz sprawdzić długość dnia, godzinę wschodu i zachodu słońca oraz fazę księżyca

  - pogoda zyskała wyjątkową oprawę – efektowne, duże zdjęcia , przejrzysty ekran startowy, jeszcze prostszą i bardziej intuicyjną nawigację

  Pogoda dla Ciebie

  Nowa aplikacja TVN Meteo to szczegółowa prognoza pogody dla ponad 80 tys. lokalizacji w Polsce i na świecie. Na wyciągnięcie ręki znajdziesz w niej precyzyjne dane takie jak temperatura odczuwalna, prędkość wiatru, ciśnienie, wilgotność i wiele innych.

  Dodatkowo w aplikacji także ostrzeżenia przed gwałtownymi zjawiskami, relacje z miejsc, w których dochodzi do najważniejszych wydarzeń oraz najciekawsze informacje pogodowe i materiały wideo z Polski, Europy i świata.

  Aplikację TVN Meteo w polskiej wersji językowej można już pobrać z App Store. Dostępna jest również dla użytkowników urządzeń z systemem Android.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Geografia inaczej
  Dlaczego nie można wybrać z listy miast Szczecina będącego stolicą woj. zachodniopomorskiego? Są inne miasta o tej nazwie, a najważniejszego nie ma.
  ~Faustus /2018-04-14 15:23
 • Gdzie komentarze?
  Dlaczego nie publikujecie komentarzy? Czyżby wszystkie były o tym że aplikacja pokazuje bzdury?
  ~Kkk /2018-04-02 21:38

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...