Informacje
 • Bocian zapukał do drzwi pana Zbigniewa. "Szkoda, że nie wszedł"

  04-06-2018 20:47 Mieszkają po sąsiedzku

  Bocianie pukanie

  zeek kozycky/Kontakt 24

  Nie takiego gościa spodziewał się pan Zbigniew, gdy usłyszał pukanie do swoich drzwi. Za nimi stał... bocian. Nagranie dostaliśmy na Kontakt 24.

  Ubiegła niedziela, godzina 6 rano, wieś Obsza (województwo lubelskie). Od przeszklonych drzwi dobiega pukanie. Pan Zbigniew nie spodziewa się, że do jego domu dobija się… bocian.

  - Kiedy pierwszy raz bocian zapukał do moich drzwi, byłem zaskoczony - opowiadał. Nie sądził, że taka sytuacja miałaby się kiedykolwiek zdarzyć, a tym bardziej powtórzyć. Tym większym zdziwieniem było ponowne spotkanie, do którego doszło zaledwie dwa dni później.

  "Szkoda, że nie wszedł"

  Pan Zbigniew postanowił nagrać całą sytuację. Wideo przesłał na Kontakt 24. Podczas filmowania spróbował otworzyć ptakowi drzwi, jednak ten nie skorzystał z gościny. - Bardzo rzadko zdarza się, że bocian puka komuś do drzwi. Szkoda, że nie wszedł, kiedy zaprosiłem go do środka - relacjonował pan Zbigniew.

  Stwierdził, że zapewne przestraszył bociana. Ptak już więcej nie podszedł, miał jedynie przystawać na koszu do gry. Pozostawał jednak dość blisko autora nagrania, bo są wraz z bocianem sąsiadami. - Jego słup znajduje się jakieś 100 metrów od mojego domu, więc mieszkamy po sąsiedzku - przyznał pan Zbigniew.

  Ciekawość to pierwszy stopień...

  Mężczyzna uważa ptaka za bardzo ciekawskiego. Pan Zbigniew opowiedział o jednej z sytuacji, w której ciekawość zwiodła bociana. - Obecnie jest trochę brudny, bo raz tak zaglądał do wiadra z olejem, że aż do niego wpadł.Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...