Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 19°C 23°C 12°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: wszędzie deszcz, w części kraju też burze

  20-04-2021 06:19 Biomet będzie niekorzystny
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej tvnmeteo.pl

  Na obszarze całej Polski we wtorek należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu, miejscami również zagrzmi. Na termometrach będzie maksymalnie do 16 stopni Celsjusza.

  Na wtorek synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Po południu, zwłaszcza w zachodniej części kraju, pojawią się burze. Towarzyszyć im będą opady rzędu 10-20 litrów deszczu na metr kwadratowy i porywy wiatru do 80 kilometrów na godzinę. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z kierunku północnego będzie słaby i umiarkowany.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe wyniesie 1016 Pa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 14 st. C. Północny wiatr będzie słaby umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 983 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Po południu możliwa burza z opadami do 10-20 l/mkw. i porywami wiatru 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1004 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Północny wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1001 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Po południu możliwa jest burza z opadami rzędu 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 60-80 km/h. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1000 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...