Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 11°C 19°C 9°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: od śniegu do 17 stopni

  06-04-2021 16:18 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Dorota Gardias o pogodzie ciągu kolejnych dni TVN24

  W najbliższych dniach pojawią się opady śniegu, śniegu z deszczem i deszczu. W weekend zrobi się cieplej i nastanie wiosenna aura.

  Na środę synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Poza tym wystąpią przelotne opady śniegu, śniegu z deszczem i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 6 st. C na Pomorzu. Powieje słaby i umiarkowany przeważnie zachodni wiatr.

  Popada deszcz, a miejscami śnieg

  Czwartek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami i opadami deszczu. Okresami możliwy jest także deszcz ze śniegiem lub mokry śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  Piątek zapowiada się pogodnie w całym kraju. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 st. C na Podlasiu do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo- zachodni, na Wybrzeżu w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Do 17 stopni

  W sobotę wystąpi zmienne zachmurzenie. Na północy i w centrum będzie pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

  Niedziela upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 13 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr ze zmieniających się kierunków.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...