Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 17°C 24°C 9°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: raz deszczowo, raz pogodnie. Chwilowe ocieplenie

  06-05-2020 15:27 Sprawdź, co czeka nas w kolejnych dniach

  Będzie deszczowo

  Shutterstock

  Następne dni przyniosą ocieplenie, ale wraz z początkiem kolejnego tygodnia znów się ochłodzi. Będą nam towarzyszyć przelotne opady deszczu, a miejscami mogą pojawić się burze.

  Czwartek na wschodzie kraju i na Podkarpaciu upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu o sumie do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 17 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę, a powieje z kierunku północno-zachodniego.

  Do 23 stopni

  Na piątek synoptycy prognozują pogodną aurę. Termometry pokażą od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na zachodzie. Będzie wiał słaby i umiarkowany zachodni wiatr.

  W sobotę będzie pogodnie, tylko na północnym wschodzie kraju możliwy jest przelotny deszcz do 1-3 l/mkw. Temperatura wyniesie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego zachodu.

  Zagrzmi

  Niedziela zapowiada się z przelotnymi opadami deszczu do 1-5 l/mkw, a na południowym wschodzie lokalnie możliwe są burze z sumą opadów do 5-10 l/mkw. Na termometrach zobaczymy od 16 st. C na Pomorzu do 22 st. C na Podkarpaciu. Przeważnie zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach burzowych rozpędzi się do 70 km/h.

  W poniedziałek popada deszcz. Temperatura wyniesie od 12 st. C na Pomorzu do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni, wiatr.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...