Informacje
 • "Taka zima". Zabieliło się o poranku

  12-11-2017 07:58 Relacje pogodowe Reporterów 24
  Na Roztoczu zrobiło się biało Magdalena/Kontakt 24

  Dla jednych to "kolejne podejście zimy", dla innych "pierwszy śnieg". Niedzielny poranek mieszkańców niektórych regionów Polski przywitał białym krajobrazem za oknem. Zdjęcia i nagrania otrzymaliśmy na Kontakt 24.

  Niedzielny poranek rozpoczął się w wielu miejscach Polski chłodno. W Lublinie o 6 rano termometry pokazały zero stopni. Godzinę później zero pojawiło się także w Zamościu. Ujemne wartości odnotowano jedynie w górach. Na Kasprowym Wierchu i Śnieżce temperatura spadła do -7 stopni.

  Poranne opady

  W niektórych regionach od rana także popadało. Reporterzy 24 na Kontakt 24 wysyłają nam swoje pogodowe relacje i pokazują, gdzie o poranku zrobiło się biało.

  "Pierwszy śnieg w Zamościu" - napisał Maciek. Tam deszcz ze śniegiem zaczął padać około 6 rano. Potwierdza to Magdalena z Wólki Łosinieckiej, która na Kontakt 24 wysłała nagranie. Opady pojawiły się także na południu kraju. "Kolejne podejście zimy w Beskidach" - poinformował Krad.

  Co czeka nas w ciągu dnia?

  Niebo będzie na ogół zachmurzone. Prognozuje się również opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie, przez 6 w centrum kraju i na Podkarpaciu do 8 stopni na Pomorzu Zachodnim. Południowo-zachodni, umiarkowany wiatr w porywach dojdzie do 35-50 km/h.

  Zdjęcia i nagrania otrzymaliśmy na Kontakt 24:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...