Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 9°C 1°C Częściowo słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: gdy mgły ustąpią, wypogodzi się. Lokalnie 0 st. C

  16-12-2015 06:41 Termometry wskażą do 7 st. C

  Rano będzie pochmurno i mgliście. Z biegiem godzin rozpogodzi się, szczególnie na zachodzie Polski. Termometry w nocy wskażą od 0 do 7 st. C.

  W środę rano na ogół będzie pochmurno i mglisto. W dalszej części dnia, szczególnie na zachodzie, pojawią się większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr, na zachodzie okresami dość silny.

  Termometry wskażą od 0 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu, 4 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza wyniesie od 70 proc. na południowym zachodzie, do ponad 90 proc. w pasie biegnącym przez: Pomorze Zachodnie, Kujawy, Warmię, Mazury, Podlasie, część Mazowsza i Lubelszczyzny. Zimno odczują mieszkańcy północnej, północno-wschodniej i wschodniej Polski. Na pozostałym obszarze kraju będzie chłodno. Warunki meteorologiczne w większości Polski będą niekorzystne, przechodzące w neutralne. Na północnym wschodzie pogoda nie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temp. maks. 2 st. C. Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1018 hPa, spada.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. 2 st. C. Wiatr południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie w południe 1030 hPa, spada.

  POZNAŃ

  Rano mglisto. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, po południu okresami dość silny. Ciśnienie około południa 1017 hPa, spada.

  WROCŁAW

  Rano mglisto. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temp. maks. 7 st. C. Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, po południu okresami dość silny. Ciśnienie około południa 1014 hPa, spada.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, po południu okresami dość silny. Ciśnienie około południa 1004 hPa, rośnie, potem spada.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...