Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: w całym kraju opady i dość silny wiatr

  30-11-2015 06:50 Powieje z prędkością 80 km/h

  Opadom będzie towarzyszyć silny wiatr

  Fot.: Flickr (CC BY 2.0) / Nancy <I'm gonna SNAP!, film: TVN Meteo

  Będzie dość ciepło, jednak w całej Polsce spadnie deszcz, a miejscami deszcz ze śniegiem. Dodatkowo powieje dość silny wiatr, osiągający prędkości do 80 km/h.

  W poniedziałek w całym kraju mogą występować przelotne opady deszczu, a na północnym wschodzie Polski - deszczu ze śniegiem. Temperatura będzie wahać się od 4 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez 8 st. C w centrum, do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny, zachodni wiatr, w porywach osiągający prędkości do 60-80 km/h.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza będzie wahać się od 70 proc. na południowym zachodzie kraju do 90 proc. na północy i północnym wschodzie. Odczujemy chłód i wiatr, a pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 60-80 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 992 hPa i rośnie.

  POZNAŃ

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 60-80 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 999 hPa i rośnie.

  GDAŃSK

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 60-80 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 1003 hPa i rośnie.

  WROCŁAW

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 60-80 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 1000 hPa i rośnie.

  KRAKÓW

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 60-80 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 996 hPa i rośnie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...