Informacje
 • Od szpilek boli ją kręgosłup. Chce wzmocnić ręce. Pomagają Akop i Sylwia Szostakowie

  07-11-2015 21:24 Materiał magazynu "Życie nabiera smaku"

  Akop pomaga wzmocnić ręce

  TVN Meteo Active

  38-letnia Małgosia to kolejna bohaterka programu "Życie nabiera smaku". Chce pozbyć się bólu kręgosłupa i wzmocnić ręce. Akop i Sylwia Szostakowie wraz z grupą ekspertów ruszają jej z pomocą.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

  Małgorzata ma 38 lat. Zajmuje się organizacją imprez. Ma 160 cm wzrostu i waży 79 kg. Często chodzi na wysokich obcasach, dlatego boli ją kręgosłup. Chce wzmocnić ręce. W tym celu trafiła na siłownię, gdzie Akop Szostak pokazał jej ćwiczenia na niechciane przez panie tzw. "firanki". Trener osobisty zaproponował jej trzy ćwiczenia z wykorzystaniem wyciągu i ciężarka.

  Uroda w domowym zaciszu

  Małgosia nie ma czasu na wizyty u kosmetyczki. Nie lubi też kosmetyków, bo te mają w swoim składzie sporo chemii. Dietetyk Marta Świtek podpowiedziała jej, jakie produkty działają zbawiennie na naszą cerę i zdradziła przepis na domowy peeling oczyszczający z ryżu, oliwy, cytryny, cynamonu i sody oczyszczonej.

  Nie tylko siłownia

  Małgosia nie ma również czasu, żeby chodzić do fitness klubu, dlatego Sylwia Szostak zaproponowała jej zestaw ćwiczeń na biceps i triceps, który śmiało może wykonywać w warunkach domowych. Trzeba tylko pamiętać o prawidłowym ułożeniu ciała, żeby ćwiczenie było skuteczne i nie skończyło się bolesną kontuzją.

  Jak zwalczyć ból krzyża

  Nasza bohaterka codziennie chodzi na szpilkach przez co boli ją kręgosłup. Fizjoterapeuta Piotr Obtułowicz pokazał jej ćwiczenia wzmacniające mięśnie stabilizujące kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Ich regularne stosowanie zniweluje ból.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...