Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Wola

Zaparkował tak niefortunnie, że auto zsunęło się na torowisko i blokowało przejazd tramwajom

TVN Warszawa | Wola

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plSamochód zablokował przejazd tramwajom

Na Wolskiej źle zaparkowane auto zsunęło się na torowisko i zablokowało przejazd tramwajom. Jak podaje nasz reporter, przez około pół godziny składy nie kursowały w kierunku Bemowa.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na ulicy Wolskiej przy Parku Sowińskiego. - Kierowca toyoty, starszy człowiek, tak niefortunnie parkował, że jego toyota zsunęła się z krawężnika na torowisko i nie był nią w stanie zjechać z torów. Konieczne było użycie sprzętu Tramwajów Warszawskich i pomoc ich pracowników, żeby wydostać auto - mówi reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak dodaje, ani samochód ani żadna część infrastruktury nie zostały uszkodzone, więc na miejscu nie było żadnych służb oprócz tych tramwajowych. Były za to spore utrudnienia w komunikacji. - Tramwaje nie kursowały w kierunku Bemowa przez około pół godziny - podaje Węgrzynowicz.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl