Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Włochy

Pożar w kamienicy. Czterdziestu mieszkańców ewakuowanych

TVN Warszawa | Włochy

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar kamienicy

Ogień pojawił się nad ranem w jednej z kamienic w Starych Włochach. Na miejscu pracowało dziesięć zastępów straży, mieszkańcy zostali ewakuowani.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Ciszewskiej 16, kilka minut po godzinie 4. - Zgłoszenie dotyczyło pożaru na nieużytkowym poddaszu w dwukondygnacyjnym budynku - opisuje Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej.

Jak dodaje, na miejscu pracowało dziesięć zastępów. - Ewakuowaliśmy około czterdziestu mieszkańców, na czas akcji został podstawiony autobus - opisuje Płaskociński.

Służby zaznaczają, że nikt nie został poszkodowany. Kiedy pożar został ugaszony na miejscu pojawił się inspektor budowlany. Jak dowiedział się Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl trzy mieszkania zostały wyłączone z użytku.

W piątek informowaliśmy o pożarze na Stegnach:

Pożar na StegnachTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl