Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

"Zostawił auto otwarte, poszedł po pieczywo". Policja odzyskała skradzionego bentleya

TVN Warszawa | Wawer

Autor:
katke/b
Źródło:
PAP
Bentley wart półtora miliona złotych

Bentley wart półtora miliona złotych stał otwarty, z kluczykami w środku. Właściciel relacjonował policjantom, że wyszedł tylko na chwilę, po pieczywo. Gdy wrócił, samochodu już nie było.

Jak przekazała w czwartek Joanna Węgrzyniak z komendy w Wawrze, do funkcjonariuszy zgłosił się właściciel bentleya. Ktoś ukradł mu auto warte półtora miliona złotych.

- Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił auto otwarte z kluczykami w stacyjce i wyszedł tylko do stoiska z pieczywem. Kiedy po chwili wrócił, jego samochodu nie było – poinformowała Węgrzyniak.

Policjantka powiedziała, że sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową. Przed upływem trzech godzin bentley został zlokalizowany na jednym z parkingów w podwarszawskiej miejscowości. Policjanci przejęli auto i zwrócili właścicielowi.

Policja szuka teraz złodzieja. - Aktualnie funkcjonariusze kontynuują czynności związane z kradzieżą i wyjaśniają jej okoliczności w celu ustalenia sprawcy – podsumowała Węgrzyniak.

Pod koniec stycznia na tvnwarszawa.pl pisaliśmy o kradzionym bentleyu z Niemiec, który odnalazł się na Bemowie:

Bentley z Bemowa zabezpieczony przez policjęPolicja

Autor:katke/b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KRP VII