Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  "Zostawił auto otwarte, poszedł po pieczywo". Policja odzyskała skradzionego bentleya

  TVN Warszawa | Wawer

  Autor:
  katke/b
  Źródło:
  PAP
  Bentley wart półtora miliona złotych

  Bentley wart półtora miliona złotych stał otwarty, z kluczykami w środku. Właściciel relacjonował policjantom, że wyszedł tylko na chwilę, po pieczywo. Gdy wrócił, samochodu już nie było.

  Jak przekazała w czwartek Joanna Węgrzyniak z komendy w Wawrze, do funkcjonariuszy zgłosił się właściciel bentleya. Ktoś ukradł mu auto warte półtora miliona złotych.

  - Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił auto otwarte z kluczykami w stacyjce i wyszedł tylko do stoiska z pieczywem. Kiedy po chwili wrócił, jego samochodu nie było – poinformowała Węgrzyniak.

  Policjantka powiedziała, że sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową. Przed upływem trzech godzin bentley został zlokalizowany na jednym z parkingów w podwarszawskiej miejscowości. Policjanci przejęli auto i zwrócili właścicielowi.

  Policja szuka teraz złodzieja. - Aktualnie funkcjonariusze kontynuują czynności związane z kradzieżą i wyjaśniają jej okoliczności w celu ustalenia sprawcy – podsumowała Węgrzyniak.

  Pod koniec stycznia na tvnwarszawa.pl pisaliśmy o kradzionym bentleyu z Niemiec, który odnalazł się na Bemowie:

  Bentley z Bemowa zabezpieczony przez policjęPolicja

  Autor:katke/b

  Źródło: PAP

  Źródło zdjęcia głównego: KRP VII