Ulice

Zderzenie tramwaju z furgonetką

Ulice

[object Object]
Zderzenie tramwaju i samochodu dostawczegoArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Samochód dostawczy zderzył się z tramwajem na skrzyżowaniu Woronicza i Kaczmarskiego (dawna Modzelewskiego). Ucierpiały trzy osoby, w tym jedna ciężko. Były utrudnienia w ruchu tramwajów, bo samochód stał na torowisku.

Na miejscu był nasz reporter Artur Węgrzynowicz. - Samochód dostawczy wylądował na torowisku. Tramwaje nie jeżdżą w obu kierunkach. Trzy osoby, które zostały ranne, jechały furgonetką - informuje. Dodaje, że na miejscu są strażacy, policjanci, pogotowie i służby Tramwajów Warszawskich.

O utrudnieniach informował również Zarząd Transportu Miejskiego. Linia 31 została skrócona w obu kierunkach - od ronda Unii Europejskiej do przystanku Woronicza (przy zajezdni tramwajowej), zaś linia 18 skierowana od skrzyżowania Puławska / Woronicza – Puławska do pętli Metro Wilanowska w obu kierunkach.

- Samochód dostawczy marki Renault zderzył się z tramwajem linii 31 jadącym w kierunku Metra Wierzbno - powiedziała Magdalena Bieniak ze stołecznej policji.

- Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Wiadomo, że tramwaj poruszał się w stronę ulicy Puławskiej, a samochód dostawczy przecinał Woronicza, jadąc Kaczmarskiego w stronę Samochodowej - mówił Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

mś/pm

Pozostałe wiadomości