Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Zjazd z S8 na Wisłostradę: samochód osobowy na barierkach. Ściągali go strażacy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Samochód wpadł na barierki przy zjeździe z S8
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plSamochód wpadł na barierki przy zjeździe z S8

Samochód osobowy zawisł na barierach przy zjeździe z trasy S8 na Wisłostradę. Jego usunięciem zajmowali się strażacy. Konieczne było ściągnięcie na miejsce pojazdu specjalistycznej grupy ratownictwa technicznego. Policja podała, że nikt nie został poszkodowany.

Do kolizji doszło około godziny 11.20 na ślimaku prowadzącym z jezdni trasy S8 w kierunku Marek na Wisłostradę w stronę Łomianek. - Samochód osobowy znajduje się na barierach po prawej stronie jezdni. Utknął w taki sposób, że muszą ściągnąć go strażacy. Na miejsce przyjechała specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego - relacjonował Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Te informacje potwierdził Łukasz Płaskociński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. - Nikt nie został poszkodowany - zaznaczył.

Na miejscu zdarzenia byli również policjanci. - Kierowca volkswagena jest trzeźwy - poinformowała Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowców czekały utrudnienia w ruchu. Jak ostrzegał nasz reporter, przejazd został zablokowany na czas zdejmowania auta z barierek.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości