TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie czterech aut w Alejach Jerozolimskich. Jedna osoba trafiła do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w Alejach Jerozolimskich (materiał z 5.05.2022)
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie w Alejach Jerozolimskich

W Alejach Jerozolimskich zderzyły się cztery samochody. Dwie osoby są poszkodowane. Jedna z nich wymagała hospitalizacji. Są duże utrudnienia w ruchu.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do zderzenia doszło na wysokości adresu Aleje Jerozolimskie 174.

- Zderzyły się cztery auta - jedno dostawcze i trzy osobowe: skoda, honda i bmw. Najbardziej zniszczona jest skoda, która znajduje się pomiędzy dostawczym i hondą. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz trzy karetki - przekazał. Dodał, że występują utrudnienia w kierunku Łopuszańskiej.

Informację o wypadku potwierdzają strażacy. - Dwie osoby są poszkodowane, z czego jedna została zabrana do szpitala. Na jezdni w kierunku Pruszkowa są duże utrudnienia w ruchu - przekazał Marcin Klecz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Około godziny 11.30 Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji doprecyzował, że do szpitala trafiła pasażerka skody. - Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - podał policjant. Służby częściowo udrożniły ruch. - W tej chwili zablokowane są dwa skrajne lewe pasy - dodał Markiewicz.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości