Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Wypadek w Dolinie Służewieckiej. Policja: pięć osób rannych

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ranne zostały cztery osoby

Pięć osób zostało rannych po zderzeniu aut w Dolinie Służewieckiej. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z aleją Rodowicza "Anody".

Policja potwierdza, że dotarło do niej takie zgłoszenie. - Wiemy, że ranne są cztery osoby. Policjanci są w drodze na miejsce zdarzenia - powiedział krótko Sławomir Janowiec z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Później Gabriela Putyra z KSP zaktualizowała te informacje i przekazała, że rannych zostało łącznie pięć osób. - Policjanci cały czas pracują na miejscu. Kierowcy byli trzeźwi - podała policjantka. I dodała, że kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Jak sprecyzował nasz reporter, jezdnia alei Rodowicza "Anody" jest zablokowana w kierunku alei Wilanowskiej.

Na zdjęciach naszego reportera widać, że jeden z samochodów ma całkowicie rozbity przód, którym uderzył w bok drugiego auta.

W czwartek pisaliśmy też o zderzeniu aut na Bemowie:

Strażacy wycinali jedną osobęTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl