Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

Kierowca tira potrącił kobietę na pasach

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPiesza potrącona na przejściu dla pieszych na Grenadierów

Kierowca ciężarówki potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych przez Grenadierów. Są duże utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu z Majdańską. - Samochód ciężarowy potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Ratownicy badają panią w karetce pogotowia. Jest przytomna - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

- Doszło do potrącenia kobiety w wieku około 80 lat. Została opatrzona w karetce, ale nie trafiła do szpitala. Ustalamy okoliczności zdarzenia. Kierowca i piesza byli trzeźwi - mówi Piotr Świstak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Są utrudnienia. - Ten odcinek drogi stanowi objazd dla kierowców, którzy omijają rozebrany wiadukt w alei Stanów Zjednoczonych. Przez jakiś czas ruch był całkowicie wstrzymany. Teraz już idzie, ale tylko jednym pasem i tworzą się duże korki - ostrzega nasz reporter.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl