TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Prostej. Rozbite samochody blokowały drogę

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Prostej
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plZderzenie na Prostej

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu Prostej z Żelazną. - Nie ma przejazdu od ronda ONZ do Daszyńskiego - ostrzegał nasz reporter.

- Volkswagen zderzył się ze skodą, która potem skosiła jeszcze sygnalizator na przejściu dla pieszych. Leży teraz na jezdni w drobnych częściach. Przód skody też jest mocno rozbity - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Na miejscu pracowała policja, była też karetka pogotowia. - Pani ze skody została zabrana do szpitala - podał nasz reporter. Ostrzegał też kierowców przed bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu: - Nie ma przejazdu od ronda ONZ do ronda Daszyńskiego. Z Prostej można skręcić tylko w Żelazną w lewo lub w prawo.

Informację o rannej kierującej skodą potwierdził Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dwie godziny utrudnień

Uszkodzone samochody blokowały nie tylko drogę, ale również tory tramwajowe. Nad rozwiązaniem problemu pracował na miejscu nadzór komunikacji.

Około dwóch godzin trwały utrudnienia w kursowaniu linii tramwajowej 10 oraz autobusowych 109 i 178, które w czasie usuwania skutków kolizji przez służby, zostały skierowane na trasy objazdowe:

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości