Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Po zderzeniu z innym samochodem wpadł na chodnik i uderzył w rower

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Pradze Południe

O dużym szczęściu może mówić rowerzysta, który był świadkiem zderzenia dwóch samochodów. Jedno z aut wjechało na chodnik, a potem w jego rower. W ostatniej chwili rowerzyście udało się odskoczyć.

Do wypadku doszło przed godziną 7 przy skrzyżowaniu Ostrombramskiej z Poligonową. Jak ustalił Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl doszło tam do zderzenia opla i skody. Zniszczony w wypadku został też rower. - W wyniku zderzenia opla ze skodą, to drugie auto wjechało na chodnik i uderzyło w rower. Na szczęście rowerzysta w ostatniej chwili odskoczył i nic mu się nie stało - relacjonował Zieliński.

Jak przekazał Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji, w wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. - Do szpitala pojechała jedna osoba z opla. Kierowcy byli trzeźwi - sprecyzował policjant.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Utrudnienia związane z przebudową wiaduktu

Nasz reporter poinformował również, że na miejscu są utrudnienia w ruchu, ale nie są one wynikiem wypadku, a przebudowy wiaduktu na Ostrobramskiej.

W poniedziałek rano okolica była mocno zakorkowana. Kierowcy omijając remontowany wiadukt tracili mnóstwo czasu pokonując objazd wytyczony przez ulicę Grenadierów oraz aleję Stanów Zjednoczonych. Sparaliżowana była również osiedlowa Myśliborska, równoległa do Grenadierów.

Utrudnienia na Pradze Południe
Utrudnienia na Pradze PołudnieLech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/pm

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński

Pozostałe wiadomości