Czołowe zderzenie na Bemowie. Na Bielanach kierowca bez prawa jazdy staranował ogrodzenie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ruch wahadłowy po kolizji na RadiowejMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plRuch wahadłowy po kolizji na Radiowej

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło we wtorek przed południem na Bielanach i Bemowie. Najpierw samochód, po kolizji z innym autem, wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Nieco później czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do pierwszego zdarzenia doszło na Bielanach przy Arkuszowej. Po zderzeniu z land roverem samochód marki Mitsubishi staranował płot i wjechał na znajdującą się przy drodze posesję.

Na miejsce przyjechali policjanci. - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Nikomu nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Ale kierujący mitsubishi nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu - przekazała Magdalena Tchórzewska z Komendy Stołecznej Policji.

Zdarzenie nie wywołało utrudnień w ruchu.

Czołowe zderzenie na Radiowej

Kilkanaście minut później do kolejnego zdarzenia drogowego doszło przy Radiowej na Bemowie. Tam czołowo zderzyły się nissan oraz volkswagen. - Przez kilkanaście minut droga była zablokowana. W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo - przekazał Mateusz Szmelter, który był na miejscu około godziny 11.30.

Samochody biorące udział w zderzeniu są poważnie uszkodzone, jednak - jak przekazała Magdalena Tchórzewska - w zdarzeniu nie było osób rannych. - To zdarzenie również zakwalifikowaliśmy jako kolizję. Obaj kierowcy byli trzeźwi - przekazała policjantka.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl