Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Płochocińskiej. Policja: ciężarówka potrąciła kobietę i dziecko na przejściu dla pieszych

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie na Płochocińskiej
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plPotrącenie na Płochocińskiej

Do zdarzenia doszło we wtorek na Płochocińskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Kobiałka. Jak podała policja, ciężarówka potrąciła kobietę z dzieckiem. Oboje trafili do szpitala.

Informację o potrąceniu potwierdził Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17.21. Na Płochocińskiej doszło do potrącenia kobiety i czteroletniego dziecka przez pojazd ciężarowy marki DAF - poinformował policjant.

I dodaje, że oboje zostali zabrani do szpitala. - Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierowca ciężarówki wykonywał manewr skrętu w prawo. Twierdził, że miał zielone światło. Policjanci będą to wyjaśniać. Kierowca był trzeźwy - powiedział Rutkowski.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, na miejscu były cztery radiowozy, a ciężarówka została odstawiona na pobocze. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Autor:dg/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości