Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Jeden samochód uderzył w latarnię, drugi zablokował torowisko

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWypadek w alei Niepodległości

Na skrzyżowaniu alei Niepodległości i Nowowiejskiej zderzyły się wieczorem dwa samochody. Jak podaje straż pożarna, ucierpiały dwie osoby.

Informację o wieczornym wypadku dostaliśmy między innymi na Kontakt 24. Jak wyjaśniają nam strażacy, którzy byli na miejscu, zderzyły się osobowa toyota i bmw.

Akcja policji i strażaków

- Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy tuż przed godziną 22. Zablokowany był jeden pas w kierunku Mokotowa. Dwóm osobom pomagaliśmy wydostać się z samochodów. Zostały przebadane w karetce pogotowia i następnie przewiezione do szpitala - przekazał Bartosz Maciąg z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej.

- Po zderzeniu jeden z samochodów blokował torowisko. Tramwaje nie mogły tamtędy przejeżdżać. Drugi samochód uderzył w latarnię. Na miejscu pracowały trzy zastępy, łącznie 13 strażaków. Była także policja. Działania zostały zakończone przed północą - dodał.

Autor:katke/ran

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl