Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Seria kolizji na S8. Na krótkim odcinku zderzyło się 10 aut

Ulice

tvnwarszawa.pl / targeo.plSeria kolizji S8

Utrudnienia na trasie S8. Na wysokości Lasku na Kole zderzyły się cztery samochody osobowe. Kilkaset metrów dalej doszło do dwóch kolejnych kolizji. W sumie na krótkim odcinku drogi zderzyło się 10 samochodów.

Popołudnie przed długim weekendem upływa pod znakiem zakorkowanych ulic. Jednym z najmniej łaskawych dla kierowców miejsc była trasa S8.

Do pierwszego zderzenia doszło na wysokości Lasku na Kole na jezdni w kierunku Marek. - Przed godziną 16 zderzyły się cztery pojazdy: dacia, peugeot, skoda i opel - mówiła Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji.

W niewielkiej odległości policjanci rozliczali kolejną stłuczkę. - Dosłownie kilka metrów dalej mamy kolejne zdarzenie. Doszło do kolizji forda i skody - dodała.

To jednak nie koniec utrudnień. Po godzinie 17 policja poinformowała o kolejnym zderzeniu na trasie S8.

- 400 metrów dalej doszło do zderzenia kolejnych czterech aut. Kierowcy jadący w kierunku Wisły muszą liczyć się z ogromnymi utrudnieniami - ostrzegała Brodowska.

Wszystkie zderzenia zostały zakwalifikowane jako kolizje. Nikt nie został ranny. Korek tworzył się już przy wjeździe do Warszawy.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o zderzeniu z udziałem radiowozu w Wilanowie:

Kolizja na WiertniczejArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

kk/b

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl / targeo.pl