Samochód uderzył w słup. "Nie żyje kierowca"

Wypadek na Zabranieckiej
Wypadek na Zabranieckiej
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.plWypadek na Zabranieckiej

Poważny wypadek przy ulicy Zabranieckiej 2. Zderzyły się dwa auta, a jedno z nich uderzyło w słup. Fiat jest doszczętnie zniszczony. - Kierowca nie żyje - informuje policja. Są utrudnienia w ruchu.

- Do wypadku doszło około godz. 6.55. Zderzyły się dwa samochody fiat i audi. Kierowca jednego z nich był wycinany. Niestety nie udało się go uratować - potwierdza Rafał Retmaniak ze stołecznej policji.

- Po zderzeniu fiat trafił w słup niskiego napięcia. Samochód jest doszczętnie zniszczony - informuje Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl. - Kierowcy audi nic poważnego się nie stało, miał zadrapaną rękę - dodaje.

Jak informuje policja, kierujący audi był trzeźwy.

Na miejscu pracuje straż pożarna i policja. - Czekamy na przyjazd prokuratora, pod którego kierownictwem prowadzone będą dalsze czynności - mówi Rafał Retmaniak.

Wypadek
WypadekLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Utrudnienia w ruchu

Kierowcy poruszający się w tamtej okolicy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. Ulica Zabraniecka jest zamknięta od ul. Chełmżyńskiej do ul. ks. Anny, w obu kierunkach.

Utrudnienia dotyczą też pasażerów komunikacji miejskiej. Jak czytamy na stronie ZTM: "Autobusy linii 138 i 338 jadące w kierunku krańca Zajezdnia Utrata skrócone zostały do przystanku Utrata 02".

kw/ran

Pozostałe wiadomości