TVN Warszawa | Ulice

Wojskowa karetka przebiła barierki i wpadła do rowu. Lądował śmigłowiec LPR

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na trasie S17

Na trasie S17 niedaleko Garwolina wojskowa karetka uległa wypadkowi. Pojazd przebił barierki i wylądował w rowie. Kierowca został zabrany do szpitala.

Jak przekazał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Lublina. - Pojazd przebił bariery i wpadł do rowu. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Są też strażacy - poinformował Zieliński.

"Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze"

Oficer prasowy policji w Garwolinie Małgorzata Pychner podała, że do wypadku doszło o godzinie 10.47. - Według zgłoszenia, na trasie S17 w kierunku Lublina, na granicy powiatów otwockiego i garwolińskiego, wojskowy ambulans wjechał do rowu. Na miejscu pierwsze czynności wykonywali policjanci z Otwocka - podała policjantka. Dodała, że dalsze działania przejęli policjanci z Garwolina.

Jak wskazała dalej, funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem fiat ducato 47-latek "z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał na pobocze, wjechał do rowu i uderzył w siatkę ogrodzeniową". - Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, jednak ostatecznie poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala karetką pogotowia ratunkowego. W samochodzie nie było innych osób. Nasze czynności jeszcze się nie zakończyły, jednak ruch odbywa się bez utrudnień - podsumowała Pychner przed godziną 13.

Informowaliśmy także o zderzeniu z udziałem wojskowej ciężarówki:

Nocny wypadek na S17
Nocny wypadek na S17Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości