Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Roztrzaskał się na słupie Dwie osoby nie żyją

Ulice

TVN Warszawa
| quickmeme.comTVN Warszawa

Około godziny 7.00 w sobotę, na ulicy Puławskiej tuż przed Piasecznem, honda wpadła w poślizg i roztrzaskała się na słupie. Jedna osoba zginęła na miejscu, kierowca zmarł w szpitalu.

- Kierowca hondy wpadł w poślizg. Stracił kontrolę nad kierownicą, "ściął" drzewo i wpadł na słup. Siła uderzenia była tak wielka, że samochód roztrzaskał się na dwie części - relacjonował z miejsca wypadku Marcin Gula, reporter TVN Warszawa. - Według relacji świadków honda ścigała się z innym pojazdem tej samej marki . Jechali bardzo szybko. Kiedy jedno z aut wpadło w poślizg i uległo wypadkowi, drugie odjechało - dodaje.

26-letnia pasażerka auta zginęła na miejscu, 29-letni kierowca w stanie ciężkim został odwieziony do szpitala. Nie udało się go uratować.

- Wszystko przez prędkość. To był sportowy model hondy, kierowca jechał o wiele za szybko - komentuje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Mapy dostarcza Targeo.pl

aq

Pozostałe wiadomości