TVN Warszawa | Ulice

"Karetka wypadła z drogi, uderzyła w przydrożny płot"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek z udziałem karetki

Nocne zderzenie z udziałem karetki pogotowia ratunkowego w miejscowości Pęcice w powiecie pruszkowskim. - Pojazd wypadł z drogi, uderzając w przydrożny płot. Jedna osoba została poszkodowana - przekazała straż pożarna.

O zdarzeniu poinformował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Nocą w miejscowości Pęcice w powiecie pruszkowskim karetka prywatnej firmy wpadła w poślizg i uderzyła w mur pałacu w Pęcicach. Na miejscu interweniowali strażacy - ich pomoc była konieczna przy wyciągania karetki z ogrodzenia - opisywał.

Jak zaznaczył, karetka została mocno rozbita, sporemu uszkodzeniu uległ również mur.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

"Wypadła z drogi, uderzając w przydrożny płot"

Informacje o zdarzeniu potwierdził nam Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej. - Około godziny 1 doszło do zderzenia drogowego z udziałem karetki pogotowia ratunkowego, która wypadła z drogi, uderzając w przydrożny płot. Jedna osoba została poszkodowana. Została jej udzielona pomoc na miejscu, nie wymagała transportu do szpitala - przekazał strażak.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z Pruszkowa, w sumie dziewięciu strażaków. - Nasze działania zakończyliśmy około godziny 2.20 - podsumował Kroć.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o zderzeniu auta osobowego z karetką na rondzie Kercelak:

Zderzenie z udziałem karetki na Karcelaku
Zderzenie z udziałem karetki na KarcelakuLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości