Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Na jednym kole pomiędzy pieszymi. "Bardzo niebezpieczna sytuacja"

Warszawa

Stefan / Kontakt 24Przejazd motocyklisty przy lotnisku

Motocyklista na jednym kole przejeżdża po pasach pomiędzy pieszymi. Taką sytuację przy lotnisku Chopina nagrał Stefan. Film wysłał na Kontakt 24.

Jak informuje czytelnik do zdarzenia doszło w środę 22 maja przed południem.

"Tuż obok pieszych"

"Mój wideorejestrator nagrał bardzo niebezpieczną sytuację. Motocyklista jadąc na jednym kole przejeżdża tuż obok pieszych na przejściu dla pieszych, a wszystko to ma miejsce przed terminalem odloty lotniska Chopina" - napisał Stefan.

Na nagraniu rzeczywiście widać, jak pomiędzy przechodzącymi z wózkami mężczyznami przejeżdża po zebrze motocyklista. Wjeżdża na pasy z uniesionym przednim kołem.

Autor nagrania zaznacza, że krótki film wysłał ku przestrodze.

O niebezpieczną sytuację spytaliśmy funkcjonariuszy. Podkomisarz Justyna Gwiazda-Waś, rzeczniczka komisariatu policji portu lotniczego powiedziała w piątek rano, że nie było zgłoszenia odnośnie takiego zdarzenia z udziałem motocyklisty.

ran