Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Ulice

Ponad 20 godzin w korku

Ulice

| bbc.co.uk, telegraph.co.ukfot. TVN24

Droga nr 718 jest zablokowana. Pomiędzy Ożarowem Mazowieckim a Pruszkowem w 7-kilometrowym korku od ponad 20 godzin stoi około 100 ciężarówek - podaje TVN 24.

Droga została zablokowana w poniedziałek wieczorem po tym, jak do rowu zsunął się tir. Od tamtej pory nie udało się go wyciągnąć. Do usunięcia ciężarówki potrzebny będzie ciężki sprzęt.

Nie czują się odpowiedzialni

Drogowcy nie pomogą kierowcom, którzy od ponad 20 godzin stoją w korku na drodze Ożarów-Pruszków. - Nie czujemy się odpowiedzialni ani kompetentni - stwierdził w TVN24 Marek Choiński z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. I podkreślił, że jego urząd zajmuje się "drogami, a nie holowaniem".

Choiński przyznał, że Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego zwracało się do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich o pomoc w odblokowaniu drogi nr 718 Ożarów-Pruszków, która jest nieprzejezdna w obu kierunkach.

Czytaj więcej na tvn24.pl

bf/par

Źródło zdjęcia głównego:  | bbc.co.uk, telegraph.co.uk